Bina temizlik şirketi

Bina temizliği

Binalaranınız(apartman, site, residince.) temizlik hizmetimizle emin ellerde. Ortak kullanım alanı olan binalar, günlük kullanım alanı olup onlarca hatta yüzlerce kişinin dairelerine giriş çıkış yaptığı, kirliliğe son derece müsait yerlerdir. Bina temizliğinde öncü firma olan morbez temizlik şirketi, küçükçekmece mahallelerinin tümüne hizmet vermektedir. Binanızın her katında ve her alanında hijyen sağlamak sağlığınız açısından önemlidir. Uzman ekibimiz, temizlik hizmeti aldığınızda binalarınızı temiz ve pırıl pırıl hale getiriyor. Bina içinde ki atıklar öncelikle binadan tahliye edilir. Bina giriş kapısı, kapı kolu başta olmak üzere toz alma işlemine tabii tutulur. Tozlar alındıktan sonra kapının metal veya ahşap olma durumuna göre gerekli temizleyiciler ile silme işlemi uygulanır. Gerekli hijyen oluşunca koruyucu antibakteriyel temizlik maddeleri ile koruma altına alınır. Bina girişi ve duvarlar silinir. Bu silme işlemi her kat için uygulanır. Merdivenler ve kenar-köşeler süpürülür. Yüzey temizleyiciler ile katlar ve merdivenler silinir. Varsa merdiven korkulukları özel temizleyiciler ile silinir. Asansörleriniz içinde aynı işlem uygulanır. Binanıza ait bir bahçe varsa temizlik hizmetinize dahil edebilirsiniz. Bahçeniz için neler yapıyoruz? Kuru yaprak temizleme, çöplerin alınması, çimlerin ve sarmaşıkların biçilmesi, toprak gübreleme, sulama. Sizlere tam kapsamlı, geniş bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Türkiye'de bir ilk olan "Lokal temizlik" sizlerin hizmetine sunuluyor. Sizde morbez temizlik ailesine katılın. Ayrıcalıklardan faydalanın.
 

LOKAL TEMİZLİK NEDİR?
Lokal temizlik, küçükçekmece temizlik şirketi, morbez temizlik tarafından oluşturulmuş bir hizmettir. Acil ve hızlı çözüm gerektiren durumlarda hemen bizi arayabilirsiniz. Binanızda biri evi taşırken her kata çıkması zor lekeler mi bırakmış. Ekibimizi hemen arayın ve bu lekelerden anında kurtulun. Hızlı çözüm merkezimiz her zaman yanınızda. Eviniz de ocağı açık unuttunuz ve yemek taştı. Parkeleriniz kızgın yağ katranıyla çıkmayan inatçı lekelere mi dönüştü? Telaş yapmanıza gerek yok sadece hızlı çözüm merkezimizi aramanız yeterli.
Kaliteli hizmet ve uygun fiyatların adresi olan küçükçekmece temizlik şirketi morbez temizlik, binalaranızı koruma altına alıyor. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız sadece toplu binalarda geçerlidir. Her kampanya tek kullanımlıktır.

Bina temizlik şirketi, Bina temizlik şirketleri, Bina temizlik firmaları
Bina temizlik şirketi, Bina temizlik şirketleri, Bina temizlik firmaları